Cukrová figúrka šp_start jednorožec
Cukrová figúrka v tvare jednorožca, ideálna na zdobenie malých a stredne veľkých tort a iných príležitostných cukrárenských výrobkov pre dievčatá. Je opatrená špajdľou, aby sa ľahko pripínala na každý dort. Figúrka má 12 cm
biely cukor, vajcový albumín, glukózový sirup, cukrárenský tuk, krystalická glukóza, glycerín, regulátor kyslosti E 330, kukuričný škrob, modifikovaný kukuričný škrob, zahusťovadlá E 412, potravín 465 E170, Е 102, E133, E151, E110. Obsahuje farbivá: E102, E110, ktoré môžu mať negatívny vplyv na činnosť a pozornosť detí.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1465 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 350,1 kcal |
| Tuk | 2 g |
| Sacharidy | 83 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
Ukrajina
| Farba | biela |
| Kategória: | Súpravy zátok na torty |
| Jedlé figúrky na tortu | |
| Unicorn jednorožce | |
| Jedlé špéky do torty | |
| Zápichy do tort | |
| Jedlé figúrky z cukrovej hmoty | |
| Cukrové náplne do koláčov | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116704381 |
| Kód produktu | 314kd |